ikas Yönetim Panelinin sol tarafında bulunan Satışlar sekmesini tıklayınız. Sistemde daha önceden tanımlamış olduğunuz satışlarınıza ait bilgileri listelemek için panelin sağ tarafında bulunan (+) simgesine basınız. Bu işlemden sonra panelin sağ tarafında açılan yeni pencerede satışlarınıza ait ; Müşteri, Tarih, Ödeme Türü, İşlem Durumu, Satış Toplamı, Şube, Kasa, Satış Personeli bilgilerini ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Satışlarınıza ait ekranda görüntülenmesini istediğiniz bilgileri açılan bu pencereden seçebilirsiniz. Aynı zamanda görüntülenmesini istemediğiniz bilgiler varsa da yanlarındaki seçeneği kaldırarak görüntülenmesini engelleyebilirsiniz.

Bilgilerin hemen yanındaki yatay iki çizgiden tutup yukarı ya da aşağı doğru sürükleyerek; ekranda görmek istediğiniz satışlarınıza ait bilgilerin öncelik sıralamasını yapabilirsiniz. 

Satışlarınıza ait listelenmesini istediğiniz bilgileri ayarladıktan sonra ürünler ekranından çıktığınızda ayarlarınız kaybolmayacak, otomatik olarak kaydedilecektir. Bu sayede tekrar tekrar ayar yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Aradığınız yanıtı buldunuz mu?