ikas Yönetim Panelinin sol tarafında bulunan Satışlar sekmesini tıklayınız. Görüntülemek istediğiniz ilgili satışınızın üzerine basınız. Sağ tarafta seçtiğiniz satışınızın bilgilerine ait pencere açılacaktır. 

Açılan pencerenin en üst kısımında ilgili satışınıza ait Satış Numarası görüntülenecektir. Hemen alt tarafında ise satışısınızın gerçekleştiği Şube Adı, Tarih, Saat ve Toplam Tutar bilgileri ekranda olacaktır. Bu bilgilerin altında ise ilgili satışınızın Müşteri Bilgileri detaylarıyla beraber görüntülenecektir.

Tüm bu bilgilerin de aşağı tarafında sizleri Ürün listesi / Ödeme Detayı / Satış Tarihçesi olmak üzere üç adet sekme karşılayacaktır. Bu seçimlere tıklayarak satışınıza ait bilgileri detaylı bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Ürün Lİstesi

Ürün Listesi sekmesini tıkladığınızda hemen altında satışınıza ait detaylı bilgiler ekrana gelecektir. Sistemde gerçekleştirmiş olduğunuz satışınızdaki ürünlere ait Ürün Adı, Barkod Numarası, Sku bilgisini ve ürünün varsa Varyasyonlarını da görüntüleyebilirsiniz. Ürünün Vergi oranını , Birim Fiyatını ve varsa ürünün indirimi, indirimli fiyatını, ödenen miktarı ekranda görebilirsiniz.

Ödeme Detayı

Satışınıza ait ödemenin hangi ödeme yolu ile yapıldığını Ödeme Detayı sekmesini tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Satışınızdaki ürünlerin ödemesi her zaman tek bir ödeme yolu ile alınmamaktadır. Çoklu ödeme sistemi ile gerçekleştirilen satışlarınızın detay bilgisini buradan kolaylıkla alabilirsiniz.

Satış Tarihçesi

Satışınıza ait geçmiş bilgileri Satış Taihçesi sekmesini tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Satışınızın hangi tarihte ve saatte gerçekleştiğine, satışınızın durumuna(oluşturuldu/iptal/iade), satışınızın hangi şubeden gerçekleştirildiğine buradan bakabilirsiniz.

Aradığınız yanıtı buldunuz mu?