ikasPOS ekranındayken satışlarınızı park edebilir ve park ettiğiniz satışa daha sonra devam edebilirsiniz. Örneğin müşterinizin ürünleri kasadayken bıraktı ya da ödeme sırasında aklına başka bir ürün daha almak geldi. Böyle bir senaryoda Park özelliğimizi kullanabilirsiniz.

Alışverişi park etmek için Alışveriş sırasındayken sağ üst taraftaki ... tuşuna basıp açılan aksiyon menü üzerinden 'Satışı Park Et' butonuna basmalısınız. Bu sırada park edilecek olan siparişe not girerek parktaki diğer siparişlerden ayırt etmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Aynı zamanda alışverişe sıra numarası tanımlayabilirsiniz, bu sayede masalarınızı yönetebilirsiniz.

Parkta olan siparişleri POS ekranındaki solda bulunan menüden Park ekranından görebilirsiniz. Park yazısının yanından bulunan rakam o an parkta olan alışveriş adetini belirtmektedir. 

Parkta olan bir alışverişe devam etmek için üzerine basmanız yeterli. Parkta olan siparişi iptal etmek için sipariş üzerine gelip sağ üst tarafta bulunan X butonuna basmalısınız. Daha sonra açılan uyarı niteliğinde gelen mesajda satışı silmeyi 'Tamam' diyerek onaylarsanız, park halindeki satışınız silinecektir. 

Aradığınız yanıtı buldunuz mu?