ikas’ı kullanmaya başladığınız an 14 günlük deneme hesabınız da aktifleştirilir. Umuyoruz ki ikas’ı kullandığınız süre boyunca memnun kalmışsınızdır. ikas’ı 14 gün sonunda kullanmak istiyorsanız hesabınızı ödeme bilgisi eklemelisiniz. Bunu ikas Yönetim Paneli Giriş ekranından Hesabımı Güncelle butonuna basarak ya da sol alt tarafta bulunan Ayarlar sayfasının Lisans sekmesinden yapabilirsiniz.

Eğer 14 günlük deneme süreniz sırasında hesabınızı güncellerseniz deneme sürenizden kalan gün kadarı paketinize otomatik olarak yüklenecektir.

Lisans sayfasından aynı zamanda deneme hesabınızın kalan süresini de öğrenebilirsiniz. ikas’ın iki farklı fiyatlandırması bulunmaktadır. Yıllık alımlarda %33 daha avantajlı olan ikas’ın Aylık ve Yıllık paketlerine bu sayfa üzerinden geçiş yapabilirsiniz. 

Dilediğiniz paketi seçtikten sonra Fatura Bilgilerinizi girebileceğiniz bir ekran açılacak. Fatura bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olduktan sonra, ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Son aşamada ise güvenli altyapımıza kullanarak kredi kartı bilgilerinizle ödemeyi tamamlayabilir ve ikas’ı kullanmaya devam edebilirsiniz!

Aradığınız yanıtı buldunuz mu?