Filtreleme butonu ikas Yönetim Paneli üzerinde pek çok sekme altında bulunmaktadır. Filtreleme butonunu Satışlar, Transferler, İadeler, Satış Raporları ve Stok Hareketleri sekmelerinde uygulayabilirsiniz.

Satışlar sekmesindeki filtreleme butonuyla satışları Şube, Çalışan, Ödeme Türü ve Ödeme Durumu'na göre filtreleyebilirsiniz.


Transferler sekmesi altındaki filtreleme butonuyla şubeleriniz arasında yapılan transferleri Çıkış Şube, Giriş Şube ve Durum'a göre filtreleyebilir ve transferlerinizin durumunu inceleyebilirsiniz.


İadeler
sekmesi altındaki filtreleme butonu sayesinde iadelerinizi Çıkış Şube, Tedarikçi ve Durum'a göre aratabilir ve görmek istediğiniz iadenin ayrıntılarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.


Satış Raporları sekmesi altında bulunan filtreleme butonu ile filtrelerinizi Marka, Tedarikçi, Şube ve Kategoriye göre seçebilir ve görmek istediğiniz satış raporunu kolay bir şekilde bulabilirsiniz.


Stok Raporları s
ekmesi altında bulunan filtreleme butonu ile filtrelerinizi Marka, Tedarikçi, Şube ve Kategoriye göre seçebilir ve görmek istediğiniz stok raporunu kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Aradığınız yanıtı buldunuz mu?