ikas Yönetim Panelinin sol tarafında bulunan Müşteriler sekmesini tıklayınız. Sistemde daha önceden tanımlamış olduğunuz müşterinize ait bilgileri listelemek için panelin sağ tarafında bulunan Müşteri Ekle butonunun aşağısında bulunan (+) simgesine basınız. 

Bu işlemden sonra panelin sağ tarafında yeni bir pencere açılacaktır. Bu açılan pencerede müşterilerinize ait ; Telefon, E-mail, Toplam Satış, Not, Cinsiyet, Doğum Tarihi, Son Alışveriş Tarihi bilgilerini ekranda görüntüleyebilirsiniz.


Müşterilerinize ait ekranda görüntülenmesini istediğiniz bilgileri bu açılan pencereden seçebilirsiniz. Aynı zamanda görüntülenmesini istemediğiniz bilgiler varsa da yanlarındaki seçeneği kaldırarak görüntülenmesini engelleyebilirsiniz.

Bilgilerin hemen yanındaki yatay iki çizgiden tutup yukarı ya da aşağı doğru sürükleyerek; ekranda görmek istediğiniz müşterilerinize ait bilgilerin öncelik sıralamasını yapabilirsiniz. 

Müşterilerinize ait listelenmesini istediğiniz bilgileri ayarladıktan sonra müşteriler ekranından çıktığınızda ayarlarınız kaybolmayacak, otomatik olarak kaydedilecektir. Bu sayede tekrar tekrar ayar yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Aradığınız yanıtı buldunuz mu?