ikas Yönetim Panelinin sol tarafında bulunan Envanter/ Transferler sekmesini tıklayınız. İlgili ürün ya da ürünleriniz ile ilgili yapmak istediğiniz transfer işlemi için, Transfer Oluştur butonuna basınız.


Karşınızda açılan yeni pencerede transferinizi oluşturmak için transfer edeceğiniz ürününüzün İrsaliye No, Beklenen Transfer Tarihi, Çıkış Şube, Giriş Şube, Transfer Notu bilgilerini giriniz. Ürününüzün İrsaliye Numarası, Çıkış ve Giriş Şube bilgilerini doldurmanız zorunludur.
Ürününüzün hangi tarihte transfer olmasını istiyorsanız o tarihi Beklenen Transfer tarihi bölümüne, hangi şubeden çıkışı gerçekleştirilecekse o şubeyi Çıkış Şube bölümüne, hangi şubeye gönderilecekse bu bilgiyi de Giriş Şube bölümüne yazmanız gerekmektedir.


Transferini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünleri Ürün Adı, Sku ya da Barkod Numarası bilgilerine göre arama tablosundan aratıp seçebilirsiniz. Ürünlerinizin kaç adet transfer edileceği bilgi girişini de ürünlerinizin yanındaki adet sayısı bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bilgi girişini sağladıktan sonra yeni transfer oluşturma işleminizi kaydedip, onaya sunmak için Kaydet butonuna tıklayınız.
Transfer işlemlerinizin bilgilerinden eminseniz Kaydet ve Onayla butonuna basarak, yeni transfer işleminizi bitirebilirsiniz.

Aradığınız yanıtı buldunuz mu?