Giriş şubesindeki yetkili kişi  Envanter/Transferler bölümüne gelerek transferler hareketlerini görüntüleyebilir. Onay vermek istediğiniz transfer işleminizin üzerine tıklayınız.


Karşısınıza Transfer Detayları ekranı çıkacaktır. Bu ekranda transfer edilecek ürünlerin durum bilgisini, ürünlerin hemen yanındaki üç nokta simgesine tıklayarak giriniz.


Transfer ürünlerin durumunu (Alındı/ Hasarlı Geldi/ Eksik Geldi/ Gelmedi) olarak seçip, transfer işlemini kaydedebilir. Ya da  Kaydet ve Tamamla butonuna basarak transfer işlemini onaylayabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden sonra Transfer Bekliyor Durumu yetkili kişinin onayından sonra Tamamlandı olarak sistemde güncellenecektir. Transfer işleminiz başarılı bir şekilde onaylanmıştır.


Transfer işlemi yapılırken, bu işlemleri görüntülemek/güncellemek yetkilerinin ayrı , transferi onaylamanın ayrı bir yetki gerektirdiği unutulmamalıdır. Transfer işlemini onaylamak için yetkili kişinin Çalışanlar/Roller bölümünde Envanteri görme/düzenleme' nin yanı sıra Envanteri Onayla seçeneğinin seçili olması zorundadır. Envanteri Onaylama yetkisi olmayan kişi transferi onaylayamaz.

Transfer işlemi onaylandıktan sonra transfer edilen ilgili ürünlerin durumuna ikas Yönetim Panelinin sol tarafında bulunan Ürünler sekmesinden görüntüleyebilirsiniz. Transfer edilen ilgili ürüne tıkladıktan sonra açılan yeni penceredeki sağ üst tarafta üç nokta simgesinden Stok Hareketleri seçeneğine tıklayınız. Yeni açılan sağ pencereden transferi gerçekleşmiş olan ürününüze ait Stok hareketini görebilirsiniz. 

Aradığınız yanıtı buldunuz mu?