ikas Yönetim Panelinin sol tarafında bulunan Envanter/Tedarikçiler sekmesini tıklayınız. Sistemde daha önceden tanımlamış olduğunuz tedarikçilerinize ait bilgileri listelemek için panelin sağ tarafında bulunan (+) simgesine basınız. Bu işlemden sonra panelin sağ tarafında açılan yeni pencerede tedarikçilerinize ait ; Ürünler, E-posta, Telefon, Sorumlu Kişi, Tedarikçi Ünvanı bilgilerini ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Tedarikçilerinize ait ekranda görüntülenmesini istediğiniz bilgileri açılan bu pencereden seçebilirsiniz. Aynı zamanda görüntülenmesini istemediğiniz bilgiler varsa da yanlarındaki seçeneği kaldırarak görüntülenmesini engelleyebilirsiniz.

Bilgilerin hemen yanındaki yatay iki çizgiden tutup yukarı ya da aşağı doğru sürükleyerek; ekranda görmek istediğiniz tedarikçinize ait bilgilerin öncelik sıralamasını yapabilirsiniz. 

Tedarikçilerinize ait listelenmesini istediğiniz bilgileri ayarladıktan sonra Envanter/Tedarikçiler ekranından çıktığınızda ayarlarınız kaybolmayacak, otomatik olarak kaydedilecektir. Bu sayede tekrar tekrar ayar yapmak zorunda kalmayacaksınız.Aradığınız yanıtı buldunuz mu?