ikas Yönetim Panelinin sol tarafında bulunan Envanter/ İadeler sekmesini tıklayınız. Sistemde daha önceden oluşturmuş olduğunuz iadelerinize ait bilgileri listelemek için panelin sağ tarafında bulunan (+) simgesine basınız. Bu işlemden sonra panelin sağ tarafında açılan yeni pencerede iadelerinize ait ; Tarih, Çıkış Şube, Tedarikçi, Durum, Ürün Sayısı bilgilerini ekranda görüntüleyebilirsiniz.


İadelerinize ait ekranda görüntülenmesini istediğiniz bilgileri açılan bu pencereden seçebilirsiniz. Aynı zamanda görüntülenmesini istemediğiniz bilgiler varsa da yanlarındaki seçeneği kaldırarak görüntülenmesini engelleyebilirsiniz.


Bilgilerin hemen yanındaki yatay iki çizgiden tutup yukarı ya da aşağı doğru sürükleyerek; ekranda görmek istediğiniz iadelerinize ait bilgilerin öncelik sıralamasını yapabilirsiniz. 

İadelerinize ait listelenmesini istediğiniz bilgileri ayarladıktan sonra İadeler ekranından çıktığınızda ayarlarınız kaybolmayacak, otomatik olarak kaydedilecektir. Bu sayede tekrar tekrar ayar yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Aradığınız yanıtı buldunuz mu?